Bukiet kolorowych goździków

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Wysłanie kolorowych kompozycji kwiatowych z goździków pozwoli Ci podzielić się odrobiną wiosennej radości ze swoimi bliskimi o każdej porze roku! Niezależnie od tego czy chcesz powiedzieć "gratulacje", "wszystkiego najlepszego", czy "kocham Cię", goździki to uniwersalne kwiaty, które dopasują się do niemalże każdej okazji. Nie bez powodu są to jedne z najpopularniejszych i najbardziej znanych kwiatów na świecie. Ich lekki, słodki zapach i wyjątkowy kształt płatków sprawiają, że są rozkoszą dla wszystkich zmysłów. Goździki są ulubionym kwiatem na Dzień Matki oraz Dzień Kobiet. Nic w tym dziwnego. Te bowiem kwiaty są powszechnym symbolem okazującym uczucie wobec drugiej osoby. Nasza kompozycja składa się z kolorowych goździków gałązkowych, ścinanych tuż przed wysyłką. Świeży bukiet zostanie dostarczony przez kuriera DHL w eleganckim, przystosowanym do transportu pudełku, wprost w ręce Twoich najbliższych.

Wielkość bukietu
Mały ok 75 kwiatów
Duży ok 100 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Zyskaj upust do 10% NA STAŁE w naszej kwiaciarni w Olsztynie. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto na naszej stronie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, dostajesz 1% rabatu przy następnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.