Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kosz tulipanów

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Możesz zaskoczyć bliską osobę kwiatową niespodzianką! Niezwykle oryginalny kosz kolorowych tulipanów z przybraniem to fantastyczny pomysł na upominek na wiele okazji. Jeśli chcesz wysłać kwiaty i złożyć życzenia, możesz zapisać je na darmowym bileciku.

Kompozycja tulipanów w koszu w wersji:
Mały - składa się z ok. 35 kwiatów
Średni - składa się z ok. 50 kwiatów
Duży - składa się z ok. 75 kwiatów
Kompozycja przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.

Uwaga! Produkt sezonowy, występuje w sprzedaży w terminach dostępnych w kalendarzu.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Zyskaj upust do 10% NA STAŁE w naszej kwiaciarni w Olsztynie. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto na naszej stronie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, dostajesz 1% rabatu przy następnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.