Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu

  • Szarfa 0 zł
Opis wersji produktu

Kwiaty na pogrzeb z dostawą to rozwiązanie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w pogrzebie, ale chciałyby w godny sposób pożegnać zmarłą osobę. Wieniec pogrzebowy ze świeżych kwiatów jest elegancką formą pożegnania. Kompozycja pogrzebowa „Na zawsze w sercu” stworzona jest z białych i czerwonych goździków, naturalnego podkładu z igliwia, zielonego przybrania oraz szarfy pogrzebowej.

Wielkość wieńca pogrzebowego:
Mały - składa się z ok. 30 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średni - składa się z ok. 40 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duży - składa się z ok. 50 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Zyskaj upust do 10% NA STAŁE w naszej kwiaciarni w Olsztynie. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy założyć konto na naszej stronie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, dostajesz 1% rabatu przy następnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.